Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

Aktualności i wydarzenia

  • 1
  • 2

Szkolenia e-learning zaprojektowane z myślą o rozwoju kariery

Szkolenia e-learning zaprojektowane z myślą o rozwoju kariery

Wakacje to dobry czas na zdobywanie nowych kompetencji. Rozpocznij szkolenie e-learning i zdobądź umiejętności, które pozwolą wyróżnić Twoje dokonania i talenty.

więcej

Przewodnik metodyczny w formie e-booka!

Przewodnik metodyczny w formie e-booka!

NOWOŚĆ - przewodnik metodyczny w formie e-booka. Specjalne wydanie przygotowane do podręcznika "Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach", w którym nauczyciel otrzymuje kompletną wersję podręcznika, wzbogaconą o starannie przygotowany komponent metodyczny.

więcej
A+ A A-

e-Thematic - Sieć tematyczna o e-fulfilment (FP5; 07.2002 - 06.2005)

Projekt e-Thematic - Sieć tematyczna o e-fulfilment (FP5; 07.2002 - 06.2005), ma na celu łączenie europejskich projektów badawczych w tematyce e-logistyka i e-fulfilment, identyfikację pojawiających się aplikacji i technologii, poszukiwanie modelowych rozwiązań z firm czy instytucji badawczych, jak i opracowywanie zgodnych standardów dla europejskich badań nad tematyką e-fulfilment. Podejmując powyższe zadania e-Thematic ma wpłynąć na przezwyciężenie segmentacji i rozproszenia europejskiego rynku odnośnie rozwiązań w zakresie e-logistyki i e-fulfilment, rozwijających się dotychczas jedynie na szczeblu krajowych, czy regionalnych grup roboczych. Partnerami projektu jest 10 jednostek z Europy.
http://www.e-thematic.org

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj