Organizacja GS1 Polska
Instytut Logistyki i Magazynowania
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Marka Polskiej Gospodarki

Aktualności i wydarzenia

  • 1
  • 2
  • 3

Badanie EMC - warsztat - 16-17 kwietnia 2019 r.

Badanie EMC - warsztat - 16-17 kwietnia 2019 r.

Akademia EMC zaprasza na szkolenie z badań, testów EMC - w laboratorium kompatybilności elektromagnetycznej Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu.Podczas szkolenia przedstawione zostaną realne przykłady, stanowiska pomiarowe, aparatura badawcza. Zaprezentowane zostaną tajniki pracy laboratorium i niuanse stanowisk pomiarowych. Forma bardzo warsztatowa, interaktywna. Badania EMC to głównie metody testowania rozszerzone...

więcej

Instytut Logistyki i Magazynowania współtworzy Łukasiewicza

Instytut Logistyki i Magazynowania współtworzy Łukasiewicza

1 kwietnia 2019 roku ruszył Łukasiewicz – trzecia największa sieć badawcza w Europie. Wkrótce, korzystając z dorobku 38 instytutów badawczych, Łukasiewicz przedstawi kompleksową ofertę dla przedsiębiorców. Skorzystać z niej będą mogły zarówno start-upy, małe i średnie firmy, jaki i wielkie koncerny oraz rynkowi championi. Nowy podmiot, skupiający potencjał krajowych instytutów...

więcej

Konferencja E-Administracja dla Biznesu - 15 maja 2019 roku

Konferencja E-Administracja dla Biznesu - 15 maja 2019 roku

      Zapraszamy do udziału w konferencji, której głównym tematem będzie elektroniczne fakturowanie w zamówieniach publicznych oraz przedstawienie zasad działania Platformy Elektronicznego Fakturowania.   W trakcie konferencji będzie można wziąć udział w warsztatach praktycznych prowadzonych przez firmy tworzące Platformę. Udział w konferencji jest bezpłatny.    Zapisz się już dziś!

więcej
A+ A A-

Dokumenty urzędowe

 

- Wystąpienie pokontrolne w zakresie oceny prawidłowości wydatkowania środków finansowych w ramach projektu "e-SENS Uproszczone Europejskie Sieciowe Usługi Elektroniczne" realizowanego w latach 2013-2016: (link)

 

 


Redakcja:
Michał Koralewski
telefon: 61 850 49 27
faks: 61 852 63 76
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Utworzenie dokumentu: 20 lutego 2017 r. (Michał Koralewski)
Publikacja w BIP: 20 lutego 2017 r. (Michał Koralewski)
Ostatnia aktualizacja: 20 lutego 2017 r. (Michał Koralewski)

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2012-2016

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj