Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
Darmowe wejściówki na CeBIT 2014 z Instytutem Logistyki i Magazynowania!

W dniach 10-14 marca 2014r. w Hanowerze odbędzie się kolejna edycja największych targów branży IT – CeBIT. Ponad 35.000 wystawców z 70 krajów zaprezentuje najnowsze osiągnięcia i trendy w branży. Podczas licznych konferencji wystąpią również znamienici prelegenci, m.in. Steve Wozniak, jeden z założycieli firmy Apple.

 

Targi CeBIT będą także okazją do promocji innowacyjnych rozwiązań i usług dostarczanych przez administrację publiczną. W sektorze dla instytucji publicznych (Public Sector Parc), można będzie odwiedzić wspólne stoisko dwóch projektów realizowanych przez Instytut Logistyki i Magazynowania - e-SENS oraz e-CODEX. Celem tych projektów jest budowa nowoczesnych rozwiązań IT umożliwiających elektroniczną komunikację z administracją publiczną na terenie Europy. Oba projekty skupiają się na ułatwieniu dostępu do usług publicznych za pośrednictwem internetu, szczególnie w sprawach transgranicznych w zakresie zakładania działalności online, elektronicznych zamówień publicznych, e-zdrowia i e-sądownictwa (zwłaszcza projekt e-CODEX).

 
Projekty  oferują darmowe bilety upoważniające do wejścia na targi CeBIT 2014. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
- Katarzyna Rzyszczak  - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
- Piotr Fenger – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj