Organizacja GS1 Polska
Instytut Logistyki i Magazynowania
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Marka Polskiej Gospodarki

A+ A A-
Projekty Instytutu Logistyki i Magazynowania na CeBIT 2015

W dniach 16-20 marca w Hanowerze odbędzie się kolejna edycja Targów CeBIT, poświęcona rozwiązaniom ICT, które w coraz większym stopniu wpływają na nasze życie codzienne oraz sferę zawodową.

Na targach obecne będą Wielkoskalowe Projekty Pilotażowe (Large Scale Pilots) zainicjowane przez Komisję Europejską, m.in.: e-SENS, e-CODEX. W projektach tych aktywnie uczestniczy również Instytut Logistyki i Magazynowania, realizując szereg prac z zakresu elektronicznej administracji. Celem projektów jest stworzenie architektury elektronicznej komunikacji z instytucjami publicznymi w Europie. Ma to doprowadzić do poprawy interoperacyjności w zakresie świadczenia elektronicznych usług publicznych. Rozwiązania są pilotażowo wdrażane w kilku dziedzinach tj. e-sądownictwo, e-zdrowie, elektroniczne zamówienia publiczne, a także zakładanie działalności gospodarczej.
Zapraszamy na stoisko projektów (Public Sector Parc, Hall 7 Stoisko A40), do rozmów z ekspertami zaangażowanymi w ich realizację oraz z przedstawicielami Komisji Europejskiej aktywnie wspierającymi te inicjatywy.

 

Sprawdź nasze rozwiązania:

ILiM standardy GS1 czbILiM lancuchy dostaw czbILiM magazynowanie czbILiM transportILiM zarzadzanie zapasami czbILiM e-gospodarka czbILiM badania czbILiM ewnioski czb

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2012-2016

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj