Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
Bony na innowacje dla MŚP - edycja 2015

Bony na innowacje dla MŚP - ruszył konkurs 2015 w nowej formule!


Informacja:
Zapraszamy firmy sektora MSP do współpracy w zakresie realizacji proinnowacyjnych prac badawczo-rozwojowych. Tworzymy innowacyjne rozwiązania oparte o najnowsze technologie identyfikacyjne, mobilne, informatyczne, badania laboratoryjne RFID, EMC poparte wymogami prawa, rachunkiem efektywności ekonomicznej i dobrymi praktykami w różnych dziedzinach gospodarczych. Działamy dla firm w obszarze logistyki, produkcji, sprzedaży i usług. Przedstaw nam swój pomysł a my wybierzemy rozwiązania, które pozwolą na znaczące ulepszenie wyrobu lub usługi, technologii produkcji, wprowadzenie innowacji technologicznej i/lub organizacyjnej (procesowej). Działamy z firmami w ramach różnych programów związanych z dofinansowaniem. Instytut uczestniczy w procesie tworzenia merytorycznej części wniosku. Zapoznaj się z warunkami BONU NA INNOWACJE i zgłoś swój pomysł lub potrzebę.

Cel dofinansowania:
Projekty  związane z zakupem usługi polegającej na opracowaniu: nowego lub znacząco ulepszonego wyrobu, nowej lub znacząco ulepszonej technologii produkcji, nowego projektu wzorniczego; nowej lub znacząco ulepszonej usługi.

Kwota dofinansowania:
Poziom dofinansowania: do 70% dla średnich przedsiębiorców oraz do 80% dla mikro i małych przedsiębiorców. Minimalna kwota wydatków kwalifikowanych na jeden projekt to 60.000 zł, maksymalna kwota wydatków kwalifikowanych na jeden projekt to 400.000 zł.

Beneficjenci:
Mikro, mali i średni przedsiębiorcy.

Terminy:
- Rozpoczęcie naboru wniosków: 31 sierpnia 2015 r.
- Zakończenie naboru wniosków: 30 grudnia 2015 r.

Wymagane dokumenty dostępne pod LINKIEM.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj