Organizacja GS1 Polska
Instytut Logistyki i Magazynowania
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Marka Polskiej Gospodarki

A+ A A-
Ruszyła rejestracja na Transport Research Arena TRA 2016

Najwięksi partnerzy rynku transportowego, 5 Europejskich Platform Technologicznych, Komisja Europejska, sesje plenarne, strategiczne, techniczne, dziesiątki wystawców i debat: 18-21 kwietnia rusza szósta edycja Transport Research Arena TRA 2016 – największego w Europie wydarzenia dedykowanego transportowi i logistyce.


Celem konferencji jest rozwój badań i wdrożeń zgodnie z potrzebami nowoczesnego społeczeństwa europejskiego oraz budowa współpracy nauki z biznesem w zakresie rozwoju innowacji w transporcie. W tym, podjęcie dyskusji wobec wyzwań stojących przed transportem obejmujących zanieczyszczenie środowiska, konsumpcję energii, bezpieczeństwo i aspekty społeczno-ekonomiczne. Zaprezentowane zostaną najnowsze badania, innowacje, technologie i wdrożenia, koncepcje, w tym najlepsze praktyki z Europy i całego świata. Instytut Logistyki i Magazynowania w ramach wydarzenia poprowadzi sesję „Współpraca w Logistyce”, w której zaprezentowane zostaną nowe możliwości i rozwiązania usprawniające procesy logistyczne.


TRA2016 jest szóstą z kolei edycją konferencji, która odbywa się w cyklu co dwa lata. TRA gromadzi każdorazowo ponad 2tys. uczestników – przedstawicieli nauki  oraz biznesu branży transportu i logistyki. Poprzednie edycje miały miejsce w Paryżu, Atenach, Brukseli, Ljubljanie i Goeteborgu. Gospodarzem najbliższej edycji jest Warszawa, co daje większe szanse do udziału polskich przedsiębiorstw i jednostek badawczych.

Więcej informacji o konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne na stronie konferencji: www.traconference.eu

 

Sprawdź nasze rozwiązania:

ILiM standardy GS1 czbILiM lancuchy dostaw czbILiM magazynowanie czbILiM transportILiM zarzadzanie zapasami czbILiM e-gospodarka czbILiM badania czbILiM ewnioski czb

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2012-2016

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj