Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
Europejski nakaz zapłaty - skuteczne odzyskiwanie należności w UE

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza na webinarium EUROPEJSKI NAKAZ ZAPŁATY - SKUTECZNE ODZYSKIWANIE NALEŻNOŚCI W UE.
Celem webinarium jest przedstawienie elektronicznych usług sądowych uruchomionych przez Instytut Logistyki i Magazynowania w ramach projektów europejskich e-CODEX oraz e-SENS.


Do udziału w webinarium zapraszamy w szczególności pracowników instytucji, którzy zajmują sie wsparciem przedsiębiorców w zakresie nawiązywania kontaktów międzynarodowych.

W ramach webinarium zaprezentowane zostanie elektroniczne rozwiązanie, które umożliwia realizację dwóch postępowań sądowych - europejskiego nakazu zapłaty oraz drobnych roszczeń. Postępowania te mogą być wykorzystane przez przedsiębiorców do skutecznego odzyskiwania należności od partnerów z Unii Europejskiej.

Termin: 28 czerwca 2016 r.
Rozpoczęcie: 10:00
Czas trwania: 20-30 minut

Spotkanie poprowadzi Szymon Mamrot, Główny Specjalista w Centrum Elektronicznej Gospodarki w Instytucie Logistyki i Magazynowania. Udział w webinarium jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji na stronie internetowej webinarium.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj