Organizacja GS1 Polska
Instytut Logistyki i Magazynowania
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Marka Polskiej Gospodarki

A+ A A-
19 lutego odbyło się szkolenie Informatyczne systemy wspomagające zarządzanie magazynami

Instytut Logistyki i Magazynowania przeprowadził szkolenie stacjonarne pt.: "Informatyczne systemy wspomagające zarządzanie magazynami – moda czy konieczność”, które odbyło się 19 lutego.


Warehouse Management System (WMS) to znaczący temat w branży logistycznej. Szkolenie skierowane było do średniego i wyższego szczebla zarządzania logistyką w firmach. Uczestnicy szkolenia zapoznali się z teoretycznymi i praktycznymi aspektami wdrażania informatycznych systemów do zarządzania magazynem, budową etykiet logistycznych i użyciem Identyfikatorów Zastosowania. Podczas szkolenia zostały omówione standardy GS1 w aspekcie wykorzystania ich w systemach WMS oraz korzyści i zagrożenia związane z wdrażaniem systemów WMS na podstawie realizowanych wdrożeń.

Szkolenie poprowadził wieloletni pracownik ILiM - ekspert w dziedzinie technologii automatycznej identyfikacji, procesów magazynowych oraz zastosowania etykiet logistycznych GS1, który współtworzył i wdrażał system WMS MaGS1. Posiada szeroką znajomość rynku urządzeń mobilnych dla magazynów i ekspercką wiedzę w zakresie zastosowań etykiet logistycznych wykorzystaną w kilkuset projektach wdrożeniowych.


Więcej informacji o szkoleniu pod nr tel. 61 666 48 56 oraz na stronie internetowej wydarzenia.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2012-2016

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj