Organizacja GS1 Polska
Instytut Logistyki i Magazynowania
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Marka Polskiej Gospodarki

A+ A A-
17 października - e-Konferencja: GDSN – nowy standard wymiany danych produktowych w sieci Carrefour Polska

Instytut Logistyki i Magazynowania, GS1 Polska oraz  Carrefour Polska mieli przyjemność zaprosić na e-konferencję, która odbyła się 17 października o godz. 10:00. Wydarzenie kierowane było do przedstawicieli sieci handlowych oraz ich dostawców.

 

Moderatorem e-konferencji był Krzysztof Muszyński, Data Quality Project Manager z Instytutu Logistyki i Magazynowania, który - wraz z prelegentami konferencji - wyjaśnił dlaczego jakość danych produktowych w wymianie handlowej jest tak ważna, jak prawidłowo przygotować dane produktowe, czym jest GDSN i dlaczego Carrefour zdecydował się na wdrożenie standardu GDSN. Udział w e-konferencji był bezpłatny.


Program:


10:00 – 10:10     Wprowadzenie - Jakość danych i ich synchronizacja w wymianie handlowej - dr inż. Elżbieta Hałas, Członek Zarządu, GS1 Polska
10:10 – 10:30     Dane produktowe i ich znaczenie dla strategii digitalizacji w sieci handlowej - Katarzyna Orlińska, Chief Digital Officer, Carrefour Polska Sp. z o.o.
10:30 – 11:15     Jakie problemy rozwiązaliśmy przy użyciu GDSN – doświadczenia producentów: Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z.o.o., Zakłady Mięsne Nove Sp. z o.o., Diageo Polska Sp. z o.o.
11:15 – 11:45     Wdrożenie GDSN – doświadczenia operatorów: Nielsen Brandbank, FSEnet
11:45 – 12:00     Runda dodatkowych pytań i odpowiedzi, podsumowanie

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2012-2016

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj