Organizacja GS1 Polska
Instytut Logistyki i Magazynowania
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Marka Polskiej Gospodarki

A+ A A-
Szkolenie z dyrektywy fałszywkowej: 13 listopada

Zapraszamy BRANŻĘ FARMACEUTYCZNĄ na szkolenie pt. „Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową” 13 listopada 2018 r. do Poznania.

Od 2019 roku zaczną obowiązywać nowe wymagania prawne w zakresie identyfikacji produktów leczniczych oraz gromadzenia i wymiany danych na ich temat. Czy o nowych wymogach prawnych wiemy wszystko? Jak przygotować się na wdrażanie założeń dyrektywy fałszywkowej? Jak wykorzystać nowe zasady znakowania produktów leczniczych w celu usprawnienia procesów wewnątrz firm? Na te i inne pytania udzielimy odpowiedzi podczas proponowanego szkolenia.


Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnicy nabędą umiejętności w zakresie: tworzenia struktury tzw. niepowtarzalnego identyfikatora, nadawania numerów GTIN według GS1, znakowania produktów leczniczych w różnych formach opakowaniowych, wykorzystania standardów GS1 w praktyce, sposobu funkcjonowania systemu bazo-danowego i zasad zasilania danymi takiego systemu.


Szkolenie poprowadzą:

- dr Anna Gawrońska - Adiunkt i Kierownik Centrum Standaryzacji w Instytucie Logistyki i Magazynowania, wieloletni doradca w zakresie wykorzystania standardów GS1 w ochronie zdrowia

- dr Michał Kaczmarski - Prezes Fundacji „Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków” (KOWAL).

Zapisy na szkolenie przyjmowane są za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIA.
Nabór już trwa. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o szkoleniu pod nr tel. 61 666 48 56 oraz na stronie internetowej szkolenia.

Zapraszamy!

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2012-2016

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj