Organizacja GS1 Polska
Instytut Logistyki i Magazynowania
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Marka Polskiej Gospodarki

A+ A A-
Wykorzystanie standardu BPMN 2.0 w celu identyfikacji i mapowania procesów biznesowych. Szkolenie już 4 kwietnia

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza do udziału w szkoleniu stacjonarnym pt.: "Wykorzystanie standardu BPMN 2.0 w celu identyfikacji i mapowania procesów biznesowych”, które odbędzie się 4 kwietnia w Poznaniu.


Business Process Model and Notation 2.0. (BPMN 2.0) jest standardem graficznym opisującym kroki i logikę procesów biznesowych. Stworzenie standardu było odpowiedzią na potrzebę ukazywania relacji między niezależnymi procesami w sposób wykluczający ryzyko nieporozumień między organizacjami, wykorzystującymi różne narzędzia do opisu procesów.

Notacja została zaprojektowana tak, aby odzwierciedlić przepływ pracy (workflow) i informacji (information flow), wraz z istniejącymi wzajemnymi powiązaniami i zależnościami. Obecnie jest to powszechnie znany oraz akceptowany standard, uregulowany normą ISO/IEC/19510:2013.

Znajomość najpopularniejszej na świecie  notacji służącej do modelowania procesów biznesowych jest cenionym atutem w procesie rozwoju kariery zawodowej.

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do posługiwania się podstawowymi konstrukcjami standardu BPMN 2.0. w zakresie pozwalającym na samodzielne mapowanie procesów biznesowych i interpretację map procesowych..

Zapisy na szkolenie przyjmowane są za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIA.
Więcej informacji o szkoleniu pod nr tel. 61 666 48 56 oraz na stronie internetowej wydarzenia.

Zapraszamy!

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2012-2016

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj