Organizacja GS1 Polska
Instytut Logistyki i Magazynowania
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Marka Polskiej Gospodarki

A+ A A-
Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową - szkolenie 14 marca

Zapraszamy BRANŻĘ FARMACEUTYCZNĄ na szkolenie pt. "Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową" 14 MARCA 2019 r. do Poznania.

9 lutego 2019 r. weszła w życie tzw. "dyrektywa fałszywkowa" w branży farmaceutycznej. Czy o nowych wymaganiach prawnych w zakresie identyfikacji produktów leczniczych oraz gromadzenia i wymiany danych na ich temat wiemy wszystko? Jak wdrażać założenia dyrektywy fałszywkowej? Jak wykorzystać nowe zasady znakowania produktów leczniczych w celu usprawnienia procesów wewnątrz firm? Na te i inne pytania udzielimy odpowiedzi podczas proponowanego szkolenia.
Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnicy nabędą umiejętności w zakresie: tworzenia struktury tzw. niepowtarzalnego identyfikatora, nadawania numerów GTIN według GS1, znakowania produktów leczniczych w różnych formach opakowaniowych, wykorzystania standardów GS1 w praktyce, sposobu funkcjonowania systemu bazo-danowego, zasad zasilania danymi takiego systemu.

Szkolenie poprowadzą:
dr Anna Gawrońska - Adiunkt i Kierownik Centrum Standaryzacji w Instytucie Logistyki i Magazynowania, wieloletni doradca w zakresie wykorzystania standardów GS1 w ochronie zdrowia oraz gość specjalny - dr Michał Kaczmarski - Prezes Fundacji "Krajowa Organizacja Weryfikacji Autentyczności Leków" (KOWAL).

Zapisy na szkolenie przyjmowane są za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIA.
Nabór już trwa. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji pod nr tel. 61 666 48 56 oraz na stronie szkolenia.

Zapraszamy!

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2012-2016

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj