Organizacja GS1 Polska
Instytut Logistyki i Magazynowania
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Marka Polskiej Gospodarki

A+ A A-
Badanie EMC - warsztat - 16-17 kwietnia 2019 r.

Akademia EMC zaprasza na szkolenie z badań, testów EMC - w laboratorium kompatybilności elektromagnetycznej Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu.
Podczas szkolenia przedstawione zostaną realne przykłady, stanowiska pomiarowe, aparatura badawcza. Zaprezentowane zostaną tajniki pracy laboratorium i niuanse stanowisk pomiarowych. Forma bardzo warsztatowa, interaktywna.
Badania EMC to głównie metody testowania rozszerzone o zjawiska, mechanizmy i zasady panujące w świecie EMC. Oprócz osób pracujących w laboratoriach, ogromną korzyść z udziału w szkoleniu odniosą osoby projektujące elektronikę. Dowiedzą się na co przygotować urządzenie i jak to uwzględnić na wczesnych etapach. Poznają zjawiska i metody badań EMC. Przygotują się na testy. Odpowiednio dobiorą normy, badania. Wszystko po to, by działać efektywniej bez marnowania czasu w laboratorium. To szkolenie jest obowiązkowym punktem na ścieżce rozwoju w zakresie EMC.

 

Tematyka szkolenia, m.in.:
- fizyka zjawisk, wymagania, dyrektywy, normy zharmonizowane, metody badań, testy EMC, dobre praktyki projektowania, program badań.
 
Badanie EMC - warsztat
Termin: 16-17.04.2019 r. (2 dni)

Więcej informacji na stronie: https://emc4b.com/szkolenia/badania_emc/

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2012-2016

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj