Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
Konferencja SMART WAREHOUSE na targach Modernlog

Instytut Logistyki i Magazynowania był partnerem targów Modernlog (Poznań, 4-7 czerwca 2019) i towarzyszącej im konferencji „Smart Warehouse”.

Nowoczesność, innowacyjna logistyka dla szeroko pojmowanego przemysłu – tym charakterowały się targi Modernlog. Organizacja tego wydarzenia w towarzystwie ITM Polska - największej imprezy wystawienniczej branży przemysłowej w Europie Środkowo-Wschodniej, pozwoliła na ekspozycję produktów i przedstawienie możliwości branży logistyki, transportu oraz magazynowania w międzynarodowym gronie. Uczestnicy Modernlog mogli odwiedzić stoiska czołowych wystawców z Polski i z zagranicy oraz poznać nowości branży. Tegorocznej edycji Modernlog towarzyszyły liczne pokazy specjalistycznego sprzętu oraz konferencja tematyczna „Smart Warehouse”. W programie poruszono cztery kluczowe tematy:

 

# IOT_SOFTWARE,
#TECHNOLOGIE TRANSPORTU,
# SYSTEMY_SKŁADOWANIA,
# AGV_ROBOTY.

Eksperci odpowiadali na pytania: Jaka jest rola szefa logistyki, kierownika magazynu, menedżera łańcucha dostaw w dobie digitalizacji i cyfryzacji? Jak inwestować w automatyzację procesów magazynowych w duchu Logistyka 4.0? Jakie innowacyjne rozwiązania zwiększą wydajność centrum dystrybucyjnego lub magazynu?


Więcej informacji o konferencji: www.smartwarehouse.modernlog.pl

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj