Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
Dr hab. Arkadiusz Kawa nowym Dyrektorem ŁUKASIEWICZ ILiM

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ – Instytut Logistyki i Magazynowania ma nowego Dyrektora. 15 lipca na to stanowisko został powołany dr hab. Arkadiusz Kawa.


Dr hab. Arkadiusz Kawa ma ponad 15 lat doświadczenia w logistyce i e-commerce, które zdobywał podczas realizacji ponad 60 projektów m.in. dla Volkswagen, Landmark (bPost), Poczty Polskiej, GS1 Polska, Last Mile Experts, Merlin, Digital24, Pepco, Kompanii Piwowarskiej, Autostrady Wielkopolskiej. W latach 2009 do 2019 pracował na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (UEP), kolejno na stanowisku asystenta, adiunkta i profesora nadzwyczajnego. W latach 2005-2009 był uczestnikiem studiów doktoranckich UEP.


Dr hab. Arkadiusz Kawa pełnił rolę eksperta naukowego w NCBR, NAWA i FNP oraz konsultanta w międzynarodowych projektach badawczych. Był również wykładowcą na studiach Executive MBA i podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, Politechnice Gdańskiej, Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Został laureatem konkursu na stypendia dla młodych, wybitnych naukowców Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz prestiżowego konkursu Fundacji na rzecz Nauki Polskiej. Jest autorem 3 książek, współredaktorem 2 monografii i prawie 300 publikacji popularyzatorskich oraz naukowych.


Zarządzanie Instytutem obejmuje w szczególnym czasie, kiedy zaczyna działać Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ, którą współtworzy poznański Instytut.

- Bardzo się cieszę, że dołączam do zespołu Sieci Badawczej ŁUKASIEWICZ – Instytutu Logistyki i Magazynowania – organizacji, która przez lata wyznaczała i nadal wyznacza wiele nowych kierunków naukowych, badawczych i rozwojowych zarówno w zakresie logistyki, jak i gospodarki cyfrowej. Chciałbym, aby Instytut jeszcze bardziej zaznaczył się na mapie polskiej gospodarki i był liderem w zakresie rozwijania oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań biznesowych – mówi dr hab. Arkadiusz Kawa.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj