Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
Konferencja "Logistyka Polska - Chiny", 11 września, Warszawa

Zapraszamy do udziału w konferencji "Logistyka Polska - Chiny", która odbędzie się 11 września w Centrali Poczty Polskiej SA w Warszawie.

Logistyka to zdecydowanie jeden z wiodących obszarów współpracy pomiędzy Polską a Chinami. Rozwojowi sprzyja m.in. zmiana modelu wymiany handlowej w kierunku bezpośredniej współpracy firm, a ostatnio również bezpośredniego zamawiania przez polskich klientów z tego regionu świata. Jeszcze 10 lat temu rynek zdominowany był przez kilka dużych firm, które pośredniczyły pomiędzy sprzedającymi a kupującymi. Dziś wielu Polaków kupuje produkty bezpośrednio u chińskich producentów, korzystając z popularnych platform zakupowych. Ta zmiana spowodowała, iż firmy logistyczne muszą dostosować swoje usługi do nowych warunków rynku.

Jak radzą sobie polskie firmy w tej nowej rzeczywistości? Jak w praktyce wygląda współpraca z Chińczykami? W jaki sposób zapewnić bezpieczną dostawę produktów z Państwa Środka do Polski oraz eksport do Chin? Co ze zwrotami? Jak kształtuje się koszt transportu z Europy do Azji?

Na te pytania odpowiedzą praktycy już w najbliższą środę 11 września. W Centrali Poczty Polskiej SA w Warszawie odbędzie się konferencja poświęcona logistyce międzynarodowej. Praktycy z obszarów transportu, logistyki oraz e-commerce podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie współpracy na linii Polska - Chiny - Hong Kong.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale wymaga wcześniejszego potwierdzenia.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do 6 września 2019 r.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Organizatorzy:  Poland Hong Kong Business Association, HK TDC, Poczta Polska SA

Partnerzy merytoryczni: Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania oraz GS1 Polska.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj