Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
Szkolenie BPMN 2.0

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania serdecznie zaprasza na szkolenie stacjonarne pt. „Wykorzystanie standardu BPMN 2.0 w celu identyfikacji i mapowania procesów biznesowych”, najbliższe zaplanowane na 11 grudnia 2019 w Poznaniu.
Szkolenie kierujemy do wszystkich osób, zainteresowanych tematyką standaryzacji i projektowania procesów biznesowych. Business Process Model and Notation 2.0. (BPMN 2.0.) jest międzynarodowym standardem graficznym, najpopularniejszym obecnie narzędziem do opisywania procesów biznesowych, uznanym przez wiele komercyjnych i niekomercyjnych organizacji nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. W sposób przyjazny dla użytkownika daje możliwość modelowania praktycznie wszystkich procesów biznesowych niezależnie od specyfiki branży, organizacji itp. BPMN nadaje się zarówno do opisu procesu zachodzącego w organizacji samorządowej, jak i produkcyjnej, dzięki czemu jest metodą uniwersalną i niezależną od kontekstu.
Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do posługiwania się podstawowymi konstrukcjami standardu BPMN 2.0. w zakresie pozwalającym na samodzielne mapowanie procesów biznesowych i interpretację map procesowych.
Szkolenie poprowadzą pracownicy Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania, analitycy procesów biznesowych, specjaliści Centrum Doskonałości Procesowej.
Zajęcia realizujemy w formie warsztatowej, z wykorzystaniem programu – iGrafx (zapewniamy program - do pobrania przez uczestników w bezpłatnej czasowo wersji).
Zapisy na szkolenie przyjmowane są za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIA .
Więcej informacji o szkoleniu pod nr tel. 61 666 48 56 oraz na stronie stronie internetowej.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj