Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
Szkolenia: monitoring w SENT oraz Intrastat w 2020

Już wkrótce odbędą się dwa szkolenia, organizowane przez Łukasiewicz-ILIM. Dotyczyć będą monitoringu towarów w systemie SENT oraz systemu Intrastat w 2020 roku:

28 stycznia 2020: „Monitoring towarów w systemie SENT”
Szkolenie pozwoli na przybliżenie oraz uporządkowanie wiedzy z zakresu ogólnych zasad monitorowania przewozu towarów wrażliwych i ich klasyfikacji. Uczestnicy zapoznają się z obowiązkami jakie nakłada się na nich w przypadku wysyłania, przemieszczania i odbioru towarów objętych wymogiem zgłoszenia w systemie SENT.
Celem szkolenia jest omówienie najnowszych zmian dotyczących monitorowania przewozu kolejowego jak i wywozu leków. Streszczenie zmian związanych z geolokalizacją [USTAWA z dnia 15 czerwca 2018 r. o zmianie ustawy o systemie monitorowania drogowego i kolejowego przewozu towarów (Ustawa wchodzi w życie z dniem 1 października 2018r.). Przedstawienie najnowszych aktualnych zmian w tym zakresie.
Szczegóły i rejestracja >>

 30 stycznia 2020 : „Intrastat w 2020 roku”
System Intrastat w Polsce funkcjonuje od 1 maja 2004 roku, gdy Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. Dobra znajomość przepisów celnych i podatkowych oraz umiejętność prawidłowej ich interpretacji jest niezbędna do prawidłowego stosowania zasad obrotu towarowego z krajami Unii Europejskiej. Zapraszamy do udziału w szkoleniu, podczas którego przybliżymy i wyjaśnimy uczestnikom tematykę zgłoszeń Intrastat w nowym wydaniu, zobowiązanego podmiotu, ich przedstawiciela oraz procedur uproszczonych. Szkolenie pozwoli też zapoznać się z corocznymi zmianami w zakresie klasyfikacji towarowej.
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników szkolenia z obowiązkami z zakresu Intrastatu - systemu statystycznego, dzięki któremu możliwe jest zbieranie informacji i ustalanie stanu transakcji wewnątrzwspólnotowych.
Szczegóły i rejestracja >>

 

(UWAGA: liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)
Cena każdego z w/w szkoleń wynosi: 780,00 zł (VAT zw.)* / 1 osobę
* Usługa zwolniona od podatku na podstawie par. 3 ust.1 pkt 13 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20.12.2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień (Dz. U. z 2018 r.‚ poz. 701)


RABAT: 10% dla każdej osoby przy zgłoszeniu na szkolenie min. 2 osób z tej samej firmy.

Kontakt:
Elżbieta Oskory; nr tel. 61 666 48 56; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj