Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
Nowe szkolenia transport-spedycja w Instytucie!

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania serdecznie zaprasza branżę transportowo-spedycyjną na szkolenia w Poznaniu:

19 lutego 2020 szkolenie pt. „Uczestnicy rynku transportowo-spedycyjnego w ruchu krajowym i międzynarodowym – aspekty prawne, ubezpieczenia, konwencja CMR". W ramach szkolenia zaprezentowane zostaną mechanizmy konkurencyjności na europejskim rynku usług transportowych. Szkolenie jest skierowane do kadry zarządzającej transportem i spedycją oraz do osób funkcyjnych odpowiedzialnych za obsługę roszczeń i reklamacji w transporcie i spedycji.
Cena szkolenia wynosi: 850,00 zł (VAT zw.)* / 1 osobę
 Szczegóły i rejestracja >>

 

20 lutego 2020 szkolenie pt. „Międzynarodowa spedycja i transport". Na szkolenie zapraszamy głównie pracowników odpowiedzialnych za planowanie i realizację procesów transportowych oraz sterowanie obrotem towarowym w firmie. Udział w szkoleniu pozwoli na zdobycie niezbędnej wiedzy z zakresu zarządzania procesami transportowo - spedycyjnymi, jak również rozwiązywania najczęstszych problemów związanych z roszczeniami i ubezpieczeniami frachtów.
Cena szkolenia wynosi: 850,00 zł (VAT zw.)* / 1 osobę
 Szczegóły i rejestracja >>

 

UWAGA! RABAT 10% dla każdej osoby przy zgłoszeniu na szkolenie min 2 osób z tej samej firmy.

* Usługa zwolniona od podatku na podstawie par. 3 ust.1 pkt 13 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20.12.2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień (Dz. U. z  2018 r.‚ poz. 701)

 

Więcej informacji o szkoleniach na www.e-bit.edu.pl 

W przypadku pytań, prosimy o kontakt: Elżbieta Oskory; nr tel. 61 666 48 56;e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj