Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
Wykorzystanie standardu BPMN 2.0 w celu identyfikacji i mapowania procesów biznesowych

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania serdecznie ZAPRASZA na stacjonarne szkolenie pt.: "Wykorzystanie standardu BPMN 2.0 w celu identyfikacji i mapowania procesów biznesowych".

Szkolenie kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką standaryzacji i projektowania procesów w biznesie.

Business Process Model and Notation 2.0. (BPMN 2.0.)jest międzynarodowym standardem graficznym opisującym kroki i logikę procesów. Obecnie jest to powszechnie znany oraz akceptowany standard na świecie.

Zaletą tej notacji jest jej jednoznaczność oraz to, że daje możliwość modelowania praktycznie wszystkich procesów niezależnie od specyfiki danej branży, organizacji, itp.

BPMN nadaje się zarówno do opisu procesu zachodzącego w organizacji samorządowej, jak i produkcyjnej, dzięki czemu jest metodą uniwersalną i niezależną od kontekstu.

Umiejętności nabyte w trakcie szkolenia pozwolą na:

- sprawne zarządzanie procesami i dzielenie się wiedzą w Twojej firmie,

- możesz łatwiej zidentyfikować obszary posiadające potencjał do usprawnienia,

- możesz w sposób jednoznaczny przekazać swoje oczekiwania zespołowi lub dostawcom rozwiązań informatycznych,

- opracowane mapy mogą również stanowić narzędzie ułatwiające wdrażanie nowych pracowników w obowiązki, służyć do celów wewnętrznych szkoleń stanowiskowych, wdrażać nowe technologie, zmiany organizacyjne itd.

Szkolenie prowadzą pracownicy Instytutu Logistyki i Magazynowania, specjaliści Centrum Doskonałości Procesowej, analitycy procesów biznesowych wykorzystujący standard BPMN w realizacji wielu projektów związanych z analizą procesową.

Termin szkolenia: 19 marca 2020 r.                           
Miejsce szkolenia: Centrum Kompetencyjne, Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytutu Logistyki i Magazynowania w POZNANIU, ul. Estkowskiego 6.

UWAGA: Na szkolenie zapraszamy uczestników z własnym laptopem.

Zajęcia prowadzone będą w małych grupach (ok. 10 os.), w formie warsztatowej, z wykorzystaniem programu – iGrafx (organizator zapewnia program do pobrania przez uczestników w bezpłatnej czasowo wersji).

 

Cena szkolenia: 950 zł (VAT zw.)*/1 osobę.

**Usługa zwolniona od podatku na podstawie par. 3 ust.1 pkt 13 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20.12.2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień (Dz. U. z  2018 r.‚ poz. 701)

 

Jak się zapisać?

Zapisy na szkolenie przyjmowane są za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIA 

Nabór już trwa. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji o szkoleniu na stronie internetowej wydarzenia.

Kontakt : Elżbieta Oskory; nr tel. 61 666 48 56;e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj