Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
Komunikat w sprawie LOGISTICS2020

Szanowni Państwo,

sytuacja niepewności związana z rozwojem epidemii koronawirusa dotyka każdego z nas i ma wpływ na wszystkie gałęzie gospodarki, w tym także logistykę. Działając w poczuciu odpowiedzialności oraz zgodnie z zaleceniami właściwych organów państwowych podjęliśmy trudną decyzję o zorganizowaniu kongresu w przyszłym roku. Naszym celem jest przede wszystkim utrzymanie planowanego poziomu, zasięgu oraz miejsca wydarzenia, które gwarantuje zorganizowanie kongresu w sprawdzonej, docenianej przez uczestników formule.

Zapraszamy na kolejną edycję kongresu do Poznania 19-21 maja 2021 roku.

Jednocześnie podkreślamy, że nasz zespół będzie kontynuował prace nad kongresem. Większość naszych aktywności prowadzimy obecnie zdalnie i również w ten sposób będziemy podejmować dalsze ustalenia i odpowiadać na Państwa pytania.

Zależy nam również na informowaniu Państwa na bieżąco o najważniejszych tematach naszej branży, które wpisane są zawsze w program kongresu.

W związku z tym w najbliższym czasie zaproponujemy również specjalne spotkanie on-line. Dlatego zachęcamy do śledzenia strony kongresu oraz naszych kanałów w social mediach (Facebook oraz Linkedin).

Tymczasem dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zrozumienie. Do zobaczenia wkrótce.

Zespół organizacyjny
Polskiego Kongresu Logistycznego
LOGISTICS 2020

www.logistics.pl

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj