Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
Komunikat do Partnerów

W związku z pandemią koronawirusa, w trosce o bezpieczeństwo naszych pracowników, partnerów i klientów, Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania podjął szereg działań zapobiegawczych, które mogą mieć wpływ na tryb dotychczasowej współpracy z naszymi Partnerami.

Wprowadzone zasady bezpieczeństwa polegają na m.in.: ograniczeniu spotkań, odwołaniu wydarzeń z udziałem wielu osób, rezygnacji z wyjazdów i podróży służbowych na rzecz tele/wideokonferencji/kontaktu telefonicznego, a także na, skierowaniu zdecydowanej większości pracowników do pracy zdalnej.


Z uwagi na dynamikę zmian Dyrekcja Instytutu podjęła również decyzję o powołaniu Zespołu ds. zagrożenia wirusem SARS-CoV-2. Dzięki temu na bieżąco monitorujemy sytuację i odpowiednio reagujemy.

Ponadto w związku z zamknięciem placówek oświatowych dnia 16 marca 2020 r. oraz nowo obowiązującymi przepisami, Instytut zobowiązany jest udzielać swoim pracownikom zwolnienia od wykonywania pracy z powodu konieczności osobistego sprawowania opieki nad dzieckiem.


Specyfika naszej organizacji daje nam możliwość zapewnienia ciągłości prac, którą rzetelnie wykonujemy m.in. poprzez kontakty telefoniczne i wideokonferencje oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Dokładamy wszelkich starań, aby nasi kontrahenci w jak najmniejszym stopniu odczuli zaistniałe zmiany, a prowadzone działania nie miały istotnego wpływu na terminową realizację projektów, które dla Państwa prowadzimy.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj