Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-
1 urodziny Łukasiewicza!

1 kwietnia 2020 roku minął pierwszy rok działania ŁUKASIEWICZA. Jesteśmy dumni, że Instytut Logistyki i Magazynowania jest częścią trzeciej co do wielkości sieci badawczej w Europie. Tworzenie tak złożonego organizmu jest ogromnym wyzwaniem, a integracja 36 instytutów z ośmioma tysiącami pracowników stanowi unikatowy projekt w skali globalnej. Wykorzystanie tego potencjału w formie odpowiedzi na realne potrzeby rynkowe to nasz najważniejszy cel.

Cieszymy się, że nasz Instytut jest teraz częścią Łukasiewicza i może brać udział we wspólnych projektach oraz tworzyć nową jakość w zakresie wspierania przedsiębiorczości i rozwoju technologii zmieniających naszą rzeczywistość.

Przez ostatnie 12 miesięcy istnienia sieci, udało się stworzyć silną i efektywną organizację na rynku badawczo-rozwojowym, która jest gotowa odpowiadać na prawie każde wyzwanie rynku. Bogaty portfel projektów liczy dziś 780 pozycji. W ramach integracji ujednolicono również mechanizmy zarządzania infrastrukturą badawczą, finansami, zasobami ludzkimi czy prawami do własności intelektualnej.

Szczegóły w informacji prasowej poniżej:

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj