Organizacja GS1 Polska
Instytut Logistyki i Magazynowania
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Marka Polskiej Gospodarki

A+ A A-

 

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza na stacjonarne szkolenie pt.:

 

"DWUWYMIAROWY ŁAŃCUCH DOSTAW, CZYLI JAK WDRAŻAĆ DYREKTYWĘ FAŁSZYWKOWĄ"

 

Informujemy, że nabór na szkolenie został zakończony.

W celu uzyskania informacji o kolejnych terminach prosimy o przesłanie zapytania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Data 9 lutego 2019 r. jest bardzo dobrze znana tym, którzy śledzą temat dotyczący tzw. dyrektywy fałszywkowej.  Od tego dnia zaczną obowiązywać nowe wymagania prawne w zakresie identyfikacji produktów leczniczych oraz gromadzenia i wymiany danych na ich temat. Czy o nowych wymogach prawnych wiemy wszystko? Jak przygotować się na wdrażanie założeń dyrektywy? Jak wykorzystać nowe zasady znakowania produktów leczniczych w celu usprawnienia procesów wewnątrz firm? Na te i inne pytania udzielimy odpowiedzi podczas proponowanego szkolenia.

KOGO ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE?  
Szkolenie będzie kompendium wiedzy dla osób, które śledzą temat dotyczący tzw. dyrektywy fałszywkowej. W szczególności adresujemy je dla branży farmaceutycznej (firmy farmaceutyczne, hurtownie, apteki otwarte, apteki szpitalne).

KIEDY I GDZIE ODBĘDZIE SIĘ SZKOLENIE?  
Szkolenie odbędzie się 5.10.2017 r. (czwartek) w Centrum Szkoleniowym Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, ul. Ewarysta Estkowskiego 6, w godz. 10.00-16.00.

JAKI JEST CEL SZKOLENIA?
Prezentacja wymogów wynikających z tzw. dyrektywy fałszywkowej w zakresie kodowania produktów leczniczych oraz omówienie sposobów realizacji wymogów prawnych z wykorzystaniem standardowych rozwiązań.

CZEGO NAUCZĄ SIĘ UCZESTNICY?
Dzięki udziałowi w szkoleniu uczestnicy nabędą umiejętności w zakresie:

  • - tworzenia struktury tzw. niepowtarzalnego identyfikatora,
  • - nadawania numerów GTIN według GS1,
  • - znakowania produktów leczniczych w różnych formach opakowaniowych,
  • - wykorzystania standardów GS1 w praktyce.

 

Sprawdź nasze rozwiązania:

ILiM standardy GS1 czbILiM lancuchy dostaw czbILiM magazynowanie czbILiM transportILiM zarzadzanie zapasami czbILiM e-gospodarka czbILiM badania czbILiM ewnioski czb

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2012-2016

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj