Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

Aktualności i wydarzenia

  • 1
  • 2

Szkolenia e-learning zaprojektowane z myślą o rozwoju kariery

Szkolenia e-learning zaprojektowane z myślą o rozwoju kariery

Wakacje to dobry czas na zdobywanie nowych kompetencji. Rozpocznij szkolenie e-learning i zdobądź umiejętności, które pozwolą wyróżnić Twoje dokonania i talenty.

więcej

Przewodnik metodyczny w formie e-booka!

Przewodnik metodyczny w formie e-booka!

NOWOŚĆ - przewodnik metodyczny w formie e-booka. Specjalne wydanie przygotowane do podręcznika "Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach", w którym nauczyciel otrzymuje kompletną wersję podręcznika, wzbogaconą o starannie przygotowany komponent metodyczny.

więcej
A+ A A-
Nowa odsłona aplikacji mobitGS1

Aplikacja mobilna mobitGS1 w unowocześnionej i rozszerzonej wersji właśnie ujrzała światło dzienne. Nowa odsłona, przygotowana przez Instytut Logistyki i Magazynowania specjalnie z okazji 40-lecia kodów kreskowych, pozwala obejrzeć produkty w promocji w aktualnych gazetkach sieci handlowych, sprawdzić ceny z popularnych sklepów i delikatesów internetowych oraz porównywarek cen i serwisów aukcyjnych, poznać skład produktu, opinie, przepisy, informacje o lekach, zamienniki leków i uzyskać wiele innych cennych informacji o produktach.

Nowa aplikacja Instytutu zebrała już pierwsze pozytywne recenzje (AntyApps.pl) i została przetestowana przez ponad 18 tys. użytkowników. Aby do nich dołączyć należy... po prostu pobrać aplikację mobitGS1 i zacząć skanować kody! Polecamy!

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj