Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-

Informacja o zatrudnieniu

Na stanowisko Pełnomocnika Dyrektora ds. Finansowych z dniem 6 maja została zatrudniona p. Anna Panasiuk-Dzielska, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: Pani Anna Panasiuk-Dzielska wyróżniła się największym doświadczeniem zawodowym spośród osób aplikujących, wieloletnim doświadczeniem w obszarze audytu, wysokimi kompetencjami menedżerskimi, dużym nastawieniem na cel oraz umiejętnościami współpracy na poziomie międzynarodowym.

Na stanowisko Specjalista ds. BHP i POŻ. z dniem 6 maja została zatrudniona p. Anna Hoffa, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: p. Anna Hoffa wyróżniła się dużą wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie BHP i POŻ.
Jako jedyna spośród innych kandydatów zgodziła się na proponowany jej etat.

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 11 maja została zatrudniona p. Anna Polowiec, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: p. Annie Polowiec jako jedynej spośród innych kandydatów odpowiadały warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania.

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 12 maja została zatrudniona p. Irena Zaradkiewicz, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: p. Irena Zaradkiewicz  wyraziła mocą chęć współpracy, ma doświadczenie oraz odpowiadają jej warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania.

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 1 czerwca została zatrudniona p. Maria Chruścińska, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: p. Marii Chruścińskiej jako jedynej spośród innych kandydatów odpowiadały warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania.

Na stanowisko Kierownika Marketingu i Public Relations z dniem 10 czerwca została zatrudniona p. Joanna Świątek, zamieszkała w Czołowie.
Uzasadnienie wyboru: p. Joanna Świątek wyróżniła się spośród innych kandydatów dużą innowacyjnością, kreatywnością, wiedzą, doświadczeniem, nastawieniem na cel oraz kompetencjami menedżerskimi.

Na stanowisko Stażysta z dniem 1 sierpnia został zatrudniony p. Adam Trzybiński, zamieszkały w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: podczas rekrutacji na stanowisko specjalista QA Developer nie zgłosił się kandydat spełniający wymogi ILiM, ale zgłosił się p. Adam na stanowisko stażysty.
Jak pokazują doświadczenia z lat poprzednich, staż jest dobrą metodą na pozyskiwanie nowych, zdolnych pracowników, dlatego zatrudniono p. Adama Trzybińskiego, ponieważ dobrze rokuje na pracownika w Centrum Informatyki. 

Na stanowisko Stażysta z dniem 1 września została zatrudniona p. Beata Kulińska, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: na stanowisko stażysty do działu HR była potrzebna osoba, która wykazuje się zaangażowaniem, chęcią do pracy oraz rozwijania się, umiejętnością współpracy w zespole, dobrą organizacją pracy i p. Beata spełniła wszystkie te warunki na bardzo wysokim poziomie.

Na stanowisko Specjalista ds. badań z dniem 1 września został zatrudniony p. Michał Rokossowski, zamieszkały w Poznaniu.
Pan Michał wyróżnił się największym doświadczeniem zawodowym spośród osób aplikujących, wieloletnim doświadczeniem w obszarze badań, wykazał się również dużym doświadczeniem w pomiarach charakterystyk radiowych urządzeń bezprzewodowej transmisji danych oraz w tworzeniu dokumentacji technicznej.

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 1 września została zatrudniona p. Bogusława Plucińska, zamieszkała w Poznaniu
Uzasadnienie wyboru: p. Bogusława wyraziła mocną chęć współpracy, ma doświadczenie oraz odpowiadają jej warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytucie Logistyki i Magazynowania.

Na stanowisko Specjalista UX Designer z dniem 6 września został zatrudniony p. Tomasz Ballaun, zamieszkały w Poznaniu.
Pan Tomasz wyróżnił się z pośród aplikujących osób największym doświadczeniem zawodowym, w tym wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów graficznych i elementów interfejsu, realizacją projektów we współpracy z zespołami programistów, bardzo dobrą znajomością pakietu Adobe CC i Axure RP.

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 9 września została zatrudniona p. Małgorzata Gabryszak, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: p. Bogusława wyraziła mocną chęć współpracy, ma doświadczenie oraz odpowiadają jej warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytucie Logistyki i Magazynowania.

 


Redakcja:
Michał Koralewski
telefon: 61 850 49 27
faks: 61 852 63 76
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Utworzenie dokumentu: 24 kwietnia 2019 r. (Michał Koralewski)
Publikacja w BIP: 24 kwietnia 2019 r. (Michał Koralewski)
Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2019 r. (Michał Koralewski)

 

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj