Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-

Informacja o zatrudnieniu

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 14 stycznia 2020 roku została zatrudniona p. Jolanta Jóźwiak, zamieszkała w Poznaniu.

Uzasadnienie wyboru: p. Jolanta wyraziła mocną chęć współpracy, ma doświadczenie oraz odpowiadają jej warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytucie Logistyki i Magazynowania.

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 20 stycznia 2020 roku została zatrudniona p. Małgorzata Nowak , zamieszkała w Zalasewie.

Uzasadnienie wyboru: p. Małgorzata wyraziła mocną chęć współpracy, ma doświadczenie oraz odpowiadają jej warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytucie Logistyki i Magazynowania.

Na stanowisko Specjalista ds. finansowo – księgowych z dniem 27 stycznia 2020 roku została zatrudniona p. Elżbieta Górska, zamieszkała w Kamionkach.

Uzasadnienie wyboru : p. Elżbieta wykazała się największym doświadczenie spośród aplikujących osób w zakresie: ewidencjonowania i rozliczania dokumentów księgowych, w szczególności z zakresu: sprzedaży, podróży służbowych, rozliczeń podatku VAT, rozliczeń międzyokresowych przychodów oraz w raportowaniu danych finansowych. 

Na stanowisko Specjalista ds. rozwoju logistyki z dniem 1 lutego 2020 roku został zatrudniony p. Paweł Fajfer, zamieszkały w Poznaniu.

Uzasadnienie wyboru : p. Paweł wyróżnił się spośród innych osób znajomością zagadnień logistycznych oraz doświadczeniem w zakresie prowadzenia projektów badawczo-rozwojowych.

Na stanowisko Zastępca Dyrektora ds. Badawczych z dniem 1 lutego  został powołałby p. Przemysław Zawodny, zamieszkały w Krzyszkowie.

Uzasadnienie wyboru : p. Przemysław posiada wymagany na tym stanowisku stopień naukowy oraz wyróżnił się największym doświadczeniem w działalności naukowej i w prowadzeniu projektów badawczych.

Na stanowisko Stażysta ds. z dniem 17 lutego została zatrudniona Zuzanna Kubacka, zamieszkała w Rogalinku.

Uzasadnienie wyboru: p. Zuzanna jest mocno nastawiona na pracę w administracji, jako jedyna z kandydatek, które były na rozmowach rekrutacyjnych jest na studiach administracyjnych a praktyka w kancelarii oraz wsparcie sekretariatu umożliwi jej rozwijanie się oraz zdobycie doświadczenia w obszarze administracji.

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 22 lutego 2020 roku została zatrudniona p. Anna Drewniak , zamieszkała w Poznaniu.

Uzasadnienie wyboru: p. Małgorzata wyraziła mocną chęć współpracy, ma doświadczenie oraz odpowiadają jej warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytucie Logistyki i Magazynowania.

Na stanowisko Kierownik Centrum Standaryzacji z dniem 1 marca został zatrudniony p. Waldemar Osmólski, zamieszkałego w Zakrzewiu.

Uzasadnienie wyboru: p. Waldemar posiada długoletnie doświadczenie w obszarze marketingu partnerskiego i budowaniu relacji biznesowych, w prowadzeniu projektów oraz w zarzadzaniu ludźmi, posiada również wiedze w zakresie standardów GS1.

Na stanowisko Kierownik Działu Zarządzania Projektami z dniem 1 marca zatrudniono p. Rafała Sowińskiego, zamieszkałego w Skórzewie.

Uzasadnienie wyboru : p. Rafał posiada długoletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz wiedzę z metodyk i najlepszych praktyk w dziedzinie zarządzania projektami i programami

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 07 stycznia 2020 roku została zatrudniona p. Bogumiła Jędrzejewska, zamieszkała w Swarzędzu.

Uzasadnienie wyboru: p. Bogusława wyraziła mocną chęć współpracy, ma doświadczenie oraz odpowiadają jej warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytucie Logistyki i Magazynowania.

Na stanowisku Zastępcy Dyrektora ds. Sprzedaży i Komercjalizacji z dniem 01 grudnia 2019 roku został zatrudniony p. Marcin Górski, zamieszkały w Poznaniu.

Uzasadnienie wyboru : Pan Marcin wyróżnił się największym doświadczeniem zawodowym spośród osób aplikujących, wieloletnim doświadczeniem w obszarze marketingu, sprzedaży, public relations oraz komercjalizacji, wysokimi kompetencjami menedżerskimi, dużym nastawieniem na cel oraz umiejętnościami współpracy na bardzo wysokim poziomie.

Na stanowisku Specjalista ds. testów automatycznych z dniem 01 listopada 2019 roku została zatrudniona p. Monika Jastrzębska, zamieszkała w Poznaniu.

Uzasadnienie wyboru: Pani Monika była jedyną osobą która się zgłosiła swoją aplikację na to stanowisko a jej kompetencje są na wysokim poziomie. Wykazała się doświadczeniem w  tworzeniu testów zautomatyzowanych dla aplikacji i serwisów, znajomością budowania zautomatyzowanych struktur testów oraz doświadczeniem w wykonywaniu testów. 

Na stanowisko Stażysta ds. sprzedaży produktów reklamowych z dniem 23 września została zatrudniona p. Paula Wojdylak, zamieszkała w Poznaniu. 
Uzasadnienie wyboru: na stanowisko stażysty do działu CTW była potrzebna osoba, która zajmie się sprzedażą produktów reklamowych, osoba która wykazuje się bardzo duża kreatywnością, zaangażowaniem, chęcią do pracy oraz rozwijania się, umiejętnością współpracy w zespole, dobrą organizacją pracy i p. Paula spełniła wszystkie te warunki na bardzo wysokim poziomie.

Na stanowisko Pełnomocnika Dyrektora ds. Finansowych z dniem 6 maja została zatrudniona p. Anna Panasiuk-Dzielska, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: Pani Anna Panasiuk-Dzielska wyróżniła się największym doświadczeniem zawodowym spośród osób aplikujących, wieloletnim doświadczeniem w obszarze audytu, wysokimi kompetencjami menedżerskimi, dużym nastawieniem na cel oraz umiejętnościami współpracy na poziomie międzynarodowym.

Na stanowisko Specjalista ds. BHP i POŻ. z dniem 6 maja została zatrudniona p. Anna Hoffa, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: p. Anna Hoffa wyróżniła się dużą wiedzą oraz doświadczeniem w zakresie BHP i POŻ.
Jako jedyna spośród innych kandydatów zgodziła się na proponowany jej etat.

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 11 maja została zatrudniona p. Anna Polowiec, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: p. Annie Polowiec jako jedynej spośród innych kandydatów odpowiadały warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania.

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 12 maja została zatrudniona p. Irena Zaradkiewicz, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: p. Irena Zaradkiewicz  wyraziła mocą chęć współpracy, ma doświadczenie oraz odpowiadają jej warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania.

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 1 czerwca została zatrudniona p. Maria Chruścińska, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: p. Marii Chruścińskiej jako jedynej spośród innych kandydatów odpowiadały warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania.

Na stanowisko Kierownika Marketingu i Public Relations z dniem 10 czerwca została zatrudniona p. Joanna Świątek, zamieszkała w Czołowie.
Uzasadnienie wyboru: p. Joanna Świątek wyróżniła się spośród innych kandydatów dużą innowacyjnością, kreatywnością, wiedzą, doświadczeniem, nastawieniem na cel oraz kompetencjami menedżerskimi.

Na stanowisko Stażysta z dniem 1 sierpnia został zatrudniony p. Adam Trzybiński, zamieszkały w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: podczas rekrutacji na stanowisko specjalista QA Developer nie zgłosił się kandydat spełniający wymogi ILiM, ale zgłosił się p. Adam na stanowisko stażysty.
Jak pokazują doświadczenia z lat poprzednich, staż jest dobrą metodą na pozyskiwanie nowych, zdolnych pracowników, dlatego zatrudniono p. Adama Trzybińskiego, ponieważ dobrze rokuje na pracownika w Centrum Informatyki. 

Na stanowisko Stażysta z dniem 1 września została zatrudniona p. Beata Kulińska, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: na stanowisko stażysty do działu HR była potrzebna osoba, która wykazuje się zaangażowaniem, chęcią do pracy oraz rozwijania się, umiejętnością współpracy w zespole, dobrą organizacją pracy i p. Beata spełniła wszystkie te warunki na bardzo wysokim poziomie.

Na stanowisko Specjalista ds. badań z dniem 1 września został zatrudniony p. Michał Rokossowski, zamieszkały w Poznaniu.
Pan Michał wyróżnił się największym doświadczeniem zawodowym spośród osób aplikujących, wieloletnim doświadczeniem w obszarze badań, wykazał się również dużym doświadczeniem w pomiarach charakterystyk radiowych urządzeń bezprzewodowej transmisji danych oraz w tworzeniu dokumentacji technicznej.

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 1 września została zatrudniona p. Bogusława Plucińska, zamieszkała w Poznaniu
Uzasadnienie wyboru: p. Bogusława wyraziła mocną chęć współpracy, ma doświadczenie oraz odpowiadają jej warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytucie Logistyki i Magazynowania.

Na stanowisko Specjalista UX Designer z dniem 6 września został zatrudniony p. Tomasz Ballaun, zamieszkały w Poznaniu.
Pan Tomasz wyróżnił się z pośród aplikujących osób największym doświadczeniem zawodowym, w tym wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu projektów graficznych i elementów interfejsu, realizacją projektów we współpracy z zespołami programistów, bardzo dobrą znajomością pakietu Adobe CC i Axure RP.

Na stanowisko Sprzątaczka z dniem 9 września została zatrudniona p. Małgorzata Gabryszak, zamieszkała w Poznaniu.
Uzasadnienie wyboru: p. Bogusława wyraziła mocną chęć współpracy, ma doświadczenie oraz odpowiadają jej warunki zatrudnienia w Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytucie Logistyki i Magazynowania.

 


Redakcja:
Michał Koralewski
telefon: 61 850 49 27
faks: 61 852 63 76
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Utworzenie dokumentu: 24 kwietnia 2019 r. (Michał Koralewski)
Publikacja w BIP: 24 kwietnia 2019 r. (Michał Koralewski)
Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2019 r. (Michał Koralewski)

 

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj