Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

Aktualności i wydarzenia

  • 1
  • 2

Szkolenia e-learning zaprojektowane z myślą o rozwoju kariery

Szkolenia e-learning zaprojektowane z myślą o rozwoju kariery

Wakacje to dobry czas na zdobywanie nowych kompetencji. Rozpocznij szkolenie e-learning i zdobądź umiejętności, które pozwolą wyróżnić Twoje dokonania i talenty.

więcej

Przewodnik metodyczny w formie e-booka!

Przewodnik metodyczny w formie e-booka!

NOWOŚĆ - przewodnik metodyczny w formie e-booka. Specjalne wydanie przygotowane do podręcznika "Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach", w którym nauczyciel otrzymuje kompletną wersję podręcznika, wzbogaconą o starannie przygotowany komponent metodyczny.

więcej
A+ A A-

Otrzymaliśmy nagrodę "Ambasador Innowacyjności 2013"

Instytut Logistyki i Magazynowania wspólnie z CallFreedom otrzymał statuetkę oraz tytuł Ambasadora Innowacyjności 2013 w konkursie organizowanym przez CATI.

Nagrodzono produkt T-Traco, realizowany wspólnie właśnie z firmą CallFreedom.

Nagroda Innowacyjności w Transporcie i tytuł Ambasadora Innowacyjności 2013 jest wyróżnieniem dla przedsiębiorstw, instytucji i innych podmiotów, które wnoszą znaczący wkład w unowocześnianie i rozwój transportu, jako podstawowego elementu gospodarki Polski i Unii Europejskiej, budują pozytywny wizerunek systemu transportowego i logistyki oraz przyczyniają się do wzrostu globalnej konkurencyjności gospodarki Polski.

 

T-Traco to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające globalne monitorowanie środków transportu, ładunków oraz komunikację z kierowcami z pominięciem wysokich opłat roamingowych. T-Traco wykorzystuje do komunikacji aplikację mobilną działającą na klasycznych smartfonach lub przenośnych terminalach.

 

- Więcej informacji o T-Traco

- Więcej informacji o nagrodzie "Ambasador innowacyjności"

 

 

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj