Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

Aktualności i wydarzenia

  • 1
  • 2

Szkolenia e-learning zaprojektowane z myślą o rozwoju kariery

Szkolenia e-learning zaprojektowane z myślą o rozwoju kariery

Wakacje to dobry czas na zdobywanie nowych kompetencji. Rozpocznij szkolenie e-learning i zdobądź umiejętności, które pozwolą wyróżnić Twoje dokonania i talenty.

więcej

Przewodnik metodyczny w formie e-booka!

Przewodnik metodyczny w formie e-booka!

NOWOŚĆ - przewodnik metodyczny w formie e-booka. Specjalne wydanie przygotowane do podręcznika "Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach", w którym nauczyciel otrzymuje kompletną wersję podręcznika, wzbogaconą o starannie przygotowany komponent metodyczny.

więcej
A+ A A-
Kolejny pracownik Instytutu ze stopniem doktora habilitowanego

Jest nam miło poinformować o pomyślnym wyniku  kolokwium habilitacyjnego  dr. Macieja Stajniaka - pracownika Instytutu Logistyki i Magazynowania oraz Kierownika Katedry Podstaw Logistyki Wyższej Szkoły Logistyki.

Kolokwium odbyło się 21 listopada br. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Za pozytywną oceną wystąpienia habilitanta głosowali wszyscy uczestnicy kolokwium.

Maciej Stajniak jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Specjalizuje się w zarządzaniu  transportem przedsiębiorstw. Kieruje też projektami międzynarodowymi oraz konsultingowymi z zakresu transportu w systemach logistycznych. Prowadzi prace badawcze, zajmuje się doradztwem logistycznym. Uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych oraz jest autorem wielu publikacji z zakresu logistyki i transportu.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj