Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

Aktualności i wydarzenia

  • 1
  • 2

Spedycja i Transport - dowiedz się o Pakiecie Mobilności i innych regulacjach UE podczas szkolenia ONLINE (na …

Spedycja i Transport - dowiedz się o Pakiecie Mobilności i innych regulacjach UE podczas szkolenia ONLINE (na żywo) 28.08.2020

W tym roku wchodzą w życie przepisy unijne, które mogą oznaczać spore perturbacje dla polskich przewoźników, związane przede wszystkim ze wzrostem kosztów transportu. Wynikać one będą z Dyrektywy o pracownikach delegowanych i Pakietu Mobilności.

więcej

NOWOŚĆ - szkolenie ONLINE (na żywo) skierowane dla branży ochrony zdrowia - 27.08.2020

NOWOŚĆ - szkolenie ONLINE (na żywo) skierowane dla branży ochrony zdrowia - 27.08.2020

  Zapraszamy na szkolenie producentów i dystrybutorów wyrobów medycznych zainteresowanych Rozporządzeniem Unii Europejskiej w sprawie wyrobów medycznych, tzw. MDR (ang. Medical Device Regulation). Rozporządzenie sprzyja standaryzacji i elektronizacji wybranych procesów w firmie.

więcej
A+ A A-
Kolejny pracownik Instytutu ze stopniem doktora habilitowanego

Jest nam miło poinformować o pomyślnym wyniku  kolokwium habilitacyjnego  dr. Macieja Stajniaka - pracownika Instytutu Logistyki i Magazynowania oraz Kierownika Katedry Podstaw Logistyki Wyższej Szkoły Logistyki.

Kolokwium odbyło się 21 listopada br. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Za pozytywną oceną wystąpienia habilitanta głosowali wszyscy uczestnicy kolokwium.

Maciej Stajniak jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego i Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Specjalizuje się w zarządzaniu  transportem przedsiębiorstw. Kieruje też projektami międzynarodowymi oraz konsultingowymi z zakresu transportu w systemach logistycznych. Prowadzi prace badawcze, zajmuje się doradztwem logistycznym. Uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych oraz jest autorem wielu publikacji z zakresu logistyki i transportu.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj