Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

Aktualności i wydarzenia

  • 1
  • 2

Szkolenia e-learning zaprojektowane z myślą o rozwoju kariery

Szkolenia e-learning zaprojektowane z myślą o rozwoju kariery

Wakacje to dobry czas na zdobywanie nowych kompetencji. Rozpocznij szkolenie e-learning i zdobądź umiejętności, które pozwolą wyróżnić Twoje dokonania i talenty.

więcej

Przewodnik metodyczny w formie e-booka!

Przewodnik metodyczny w formie e-booka!

NOWOŚĆ - przewodnik metodyczny w formie e-booka. Specjalne wydanie przygotowane do podręcznika "Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach", w którym nauczyciel otrzymuje kompletną wersję podręcznika, wzbogaconą o starannie przygotowany komponent metodyczny.

więcej
A+ A A-
Wdrażanie nowych technologii z wykorzystaniem pomocy de minimis

Mali i średni przedsiębiorcy mogą skorzystać ze wsparcia we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Proces przebiega dwuetapowo. W pierwszym kroku Instytut Logistyki i Magazynowania (ILiM) przeprowadza audyt, którego celem jest wskazanie sugerowanych rozwiązań oraz oszacowanie możliwości ich wdrożenia. Po przeprowadzeniu audytu i wyrażeniu przez przedsiębiorcę woli dalszej współpracy, ILiM pomaga we wdrożeniu zaproponowanego rozwiązania w pełnym zakresie lub w formie pilotażu.  

Mali i średni przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie nawet do wysokości blisko 60 tysięcy złotych. (90% wartości przeprowadzonego audytu oraz do 85% wartości usług doradczych związanych z wdrożeniem technologii). Formalności związane z udzieleniem pomocy zostały maksymalnie uproszczone. Wniosek o współpracę oraz umowa współpracy podpisywana jest wyłącznie z Instytutem Logistyki i Magazynowania.  
Pomoc udzielana jest w ramach projektu systemowego Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości „Doradztwo KSI KSU dla innowacyjnych”. Środki pochodzą z Unii Europejskiej, a udzielana pomoc limitowana jest przez zasady udzielania pomocy de minimis.

Więcej informacji udziela kierownik projektu: mgr inż. Tadeusz Rudnicki, tel. 061 850 48 85, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj