Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

Aktualności i wydarzenia

  • 1
  • 2

Szkolenia e-learning zaprojektowane z myślą o rozwoju kariery

Szkolenia e-learning zaprojektowane z myślą o rozwoju kariery

Wakacje to dobry czas na zdobywanie nowych kompetencji. Rozpocznij szkolenie e-learning i zdobądź umiejętności, które pozwolą wyróżnić Twoje dokonania i talenty.

więcej

Przewodnik metodyczny w formie e-booka!

Przewodnik metodyczny w formie e-booka!

NOWOŚĆ - przewodnik metodyczny w formie e-booka. Specjalne wydanie przygotowane do podręcznika "Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach", w którym nauczyciel otrzymuje kompletną wersję podręcznika, wzbogaconą o starannie przygotowany komponent metodyczny.

więcej
A+ A A-
Nie tylko cyfrowy świat w Hanowerze - zakończyły się targi CEBIT

Ponad 4000 wystawców z 70 krajów w dniach od 5 do 9 marca wzięło udział w światowych targach nowych technologii CEBIT 2013. Nowością tegorocznego CEBIT-u była kompleksowa  prezentacja potencjału  rozwiązań informatycznych dla sektora publicznego.  


Na targach CEBIT nie brakowało rozwiązań informatycznych wspomagających logistykę. Najbardziej spektakularną  ofertę targową w tym obszarze przedstawiła niemiecka firma PSI, promująca  oprogramowanie dla logistyki produkcji. W trzecim dniu targów dużym zainteresowaniem cieszyły się także konferencje:  „Logistyka przyszłości” i „Automatyzacja przemysłu”. Tematem przewodnim obu spotkań były wdrożenia technologii RFID w różnych obszarach. Ważnym tematem targów był także design - w jednym z pawilonów zorganizowano specjalną wystawę produktów, jakie powstały w wiodących studiach projektowych na świecie i są wdrażane do masowej produkcji.


W tym roku Instytut Logistyki i Magazynowania również zaznaczył swoją obecność w Hanowerze. Prezentowaliśmy projekt badawczy mKonsument, który realizowaliśmy w ubiegłym roku wspólnie z AMS, Transferuj.pl i siecią „Piotr i Paweł”. Goście targowi odwiedzający nasze stoisko mogli skanować kody z przystanku autobusowego, zapoznać się z aplikacją mobilną i Rockpay, a po zakończeniu demonstracji wygrać nagrody. Idea mobilnego konsumenta spodobała się gościom z całego świata. Odwiedzili nas m.in. przedstawiciele firm z Estonii, Dubaju, Rosji oraz przedstawiciele niemieckich mediów technologicznych.


 

 

 

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj