Organizacja GS1 Polska
Instytut Logistyki i Magazynowania
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Marka Polskiej Gospodarki

Aktualności i wydarzenia

  • 1
  • 2
  • 3

Badanie EMC - warsztat - 16-17 kwietnia 2019 r.

Badanie EMC - warsztat - 16-17 kwietnia 2019 r.

Akademia EMC zaprasza na szkolenie z badań, testów EMC - w laboratorium kompatybilności elektromagnetycznej Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu.Podczas szkolenia przedstawione zostaną realne przykłady, stanowiska pomiarowe, aparatura badawcza. Zaprezentowane zostaną tajniki pracy laboratorium i niuanse stanowisk pomiarowych. Forma bardzo warsztatowa, interaktywna. Badania EMC to głównie metody testowania rozszerzone...

więcej

Instytut Logistyki i Magazynowania współtworzy Łukasiewicza

Instytut Logistyki i Magazynowania współtworzy Łukasiewicza

1 kwietnia 2019 roku ruszył Łukasiewicz – trzecia największa sieć badawcza w Europie. Wkrótce, korzystając z dorobku 38 instytutów badawczych, Łukasiewicz przedstawi kompleksową ofertę dla przedsiębiorców. Skorzystać z niej będą mogły zarówno start-upy, małe i średnie firmy, jaki i wielkie koncerny oraz rynkowi championi. Nowy podmiot, skupiający potencjał krajowych instytutów...

więcej

Konferencja E-Administracja dla Biznesu - 15 maja 2019 roku

Konferencja E-Administracja dla Biznesu - 15 maja 2019 roku

      Zapraszamy do udziału w konferencji, której głównym tematem będzie elektroniczne fakturowanie w zamówieniach publicznych oraz przedstawienie zasad działania Platformy Elektronicznego Fakturowania.   W trakcie konferencji będzie można wziąć udział w warsztatach praktycznych prowadzonych przez firmy tworzące Platformę. Udział w konferencji jest bezpłatny.    Zapisz się już dziś!

więcej
A+ A A-

Konsultacje społeczne projektu UEPA procedur alkoholowych

W ramach Projektu Upraszczanie Elektronizacja Procedur Administracyjnych (UEPA) Instytut Logistyki i Magazynowania rozpoczął konsultacje społeczne dotyczące Dokumentów Uproszczeń Procedur Administracyjnych.
W ramach Projektu Uproszczenie procedur związanych z podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej poprzez ich elektronizację i wdrożenie idei jednego okienka” (UEPA) Instytut Logistyki i Magazynowania rozpoczął konsultacje społeczne dotyczące Dokumentów Uproszczeń Procedur Administracyjnych Etap uproszczeń procedur administracyjnych to niezbędna wiedza ekspertów i praktyków w zakresie uproszczenia prawa, zasad organizacji pracy i przepływu informacji, struktur dokumentów, interaktywnej komunikacji urzędów przy realizacji procedur oraz elektronizacji komunikacji urzędu z przedsiębiorcą za pośrednictwem elektronicznego Punktu Kontaktowego (ePK).


Zachęcamy Państwa do przedstawienia swojego stanowiska oraz wzięcia udziału w debacie i wyrażenia swojej opinii w konsultacjach społecznych projektu UEPA na temat Dokumentu Propozycji Uproszczeń procedur związanych z napojami alkoholowymi.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2012-2016

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj