Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-

Projekt - Jak obudzić śpiącą królewnę?

Wielkopolska to region, w którym swoją siedzibę ma wiele firm o potencjale championów, to tutaj rozwija się wiele małych i średnich przedsiębiorstw, które aby osiągnąć sukces muszą zacząć korzystać z wiedzy, transformacji cyfrowej oraz innowacyjności.

Ministerstwo Rozwoju wraz z Instytutem Logistyki i Magazynowania, chcąc zachęcić do współpracy oraz w celu pobudzenia aktywności, zaprasza poznańskich i wielkopolskich przedsiębiorców, instytucje publiczne i organizacje pozarządowe do dyskusji na temat zmotywowania firm do szybszego rozwoju, współpracy z innymi przedsiębiorcami w regionie, ekspansji na rynki zagraniczne oraz do inwestowania w innowacje.

Podczas spotkań i warsztatów pochylamy się nad problemami zgłaszanymi przez przedsiębiorców. Angażujemy do naszych prac m.in. przedstawicieli najważniejszych firm w regionie, przedstawicieli nauki, rządu i samorządu.

Kluczowe znaczenie przy określaniu naszych priorytetów mają oddolne działania i inicjatywy przedsiębiorców oraz instytucji otoczenia biznesu, izb branżowych i instytutów naukowych.


Pracujemy różnych grupach tematycznych:

1. Cyfrowa Wielkopolska
2. Wielkopolski IoT  - nowa jakość logistyki
3. Zaprojektowane w Poznaniu/ Wielkopolsce/Polsce
4. Pozyskiwanie pracowników przez wielkopolskich przedsiębiorców


Jeżeli chcieliby Państwo wziąć udział w dyskusjach i spotkaniach prosimy o wskazanie tematu i zgłoszenie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj