Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

Aktualności i wydarzenia

  • 1
  • 2

Czasopismo LOGISTYKA w wersji audio!

Czasopismo LOGISTYKA w wersji audio!

Czasopismo Logistyka w formie audiobooka - to zarówno ukłon w stronę osób niedowidzących i osób z niepełnosprawnościami ruchowymi, którym poświęciliśmy część numeru 3/2020 naszego czasopisma, ale to także wygodny i atrakcyjny sposób na zapoznanie się z treściami czasopisma w samochodzie, autobusie, pociągu czy własnym domu. Nie masz czasu na czytanie?...

więcej

Nowe numery KRS, REGON, NIP

Nowe numery KRS, REGON, NIP

Szanowni klienci, kontrahenci, partnerzy, przyjaciele Łukasiewicz - Instytutu Logistyki i Magazynowania.Informujemy, że z dniem 20 lipca 2020 roku, na mocy postanowienia VIII Wydziału Gospodarczego KRS Sądu Rejonowego Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, z dnia 17 lipca 2020 r., wydanego w związku ze zmianą formy prawnej naszego Instytutu...

więcej
A+ A A-

Dofinansowanie dla projektu LOGOS

Projekt o akronimie LOGOS pt. "Model koordynacji wirtualnych łańcuchów dostaw spełniający wymogi społecznej odpowiedzialności biznesu" otrzymał dofinasowanie w ramach pierwszego konkursu Programu Badań Stosowanych ogłoszonego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Celem praktycznym projektu jest opracowanie modelu koordynacji wirtualnych łańcuchów dostaw, który będzie spełniać wymogi społecznej odpowiedzialności biznesu. Model umożliwi firmom prowadzenie działalności gospodarczej tak, aby mogły one uwzględniać cele własne, jak i społeczne oraz ograniczać ewentualność wystąpienia zjawisk negatywnych w samym przedsiębiorstwie, jak i w jego otoczeniu. W projekcie uczestniczą także przedsiębiorstwa, zatem tworzone rozwiązanie będzie miało wymiar praktyczny, umożliwiający zastosowanie w szerszej grupie firm.

Wniosek, którego liderem jest ILiM będzie realizowany w partnerstwie z Politechniką Poznańską, Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach, Uniwersytetem Gdańskim oraz firmami Knauf Trans Polska Sp. z o.o., Infinity Management Sp. z o.o. oraz ECR Polska.

Na konkurs wpłynęło 1 140 wniosków, z których 1080 zostało skierowanych do oceny merytorycznej, spośród których 734 wnioski uzyskały ocenę pozytywną. Mając na względzie dużą liczbę wniosków, Rada Centrum pozytywnie odniosła się do zwiększenia alokacji przeznaczonej na I konkurs do kwoty ok. 600 mln złotych, co pozwoli na finansowanie 189 projektów.

Ogólny budżet projektu wynosi  2.365.305 zł, w tym budżet ILiM 697.291 zł.

Okres realizacji wynosi 36 miesięcy.

     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj