Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-

Pracownik do sprzątania obiektu biurowego


 

Sieć Badawcza Łukasiewicz –
Instytut Logistyki i Magazynowania
poszukuje 

Pracownika do sprzątania obiektu biurowegoMiejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
- dbanie o czystość i porządek w salach konferencyjnych i seminaryjnych Centrum Kompetencyjnego Instytutu w ramach powierzonego rotacyjnie rejonu,
- dbanie o czystość i porządek w pomieszczeniach biurowych,
- praca w godzinach popołudniowych.


Wymagania:
- sumienność, dokładność, odpowiedzialność,
- obowiązkowość, rzetelność,
- dobra organizacji pracy własnej,
- mile widziane doświadczenie zawodowe.


Instytut oferuje:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy,
- karnety sportowe, pakiet socjalny, wczasy pod gruszą, świadczenie świąteczne,
- pracę w zgranym zespole.


Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w Twojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego procesu rekrutacji prowadzonej przez Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania.

Aplikacje należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. w tytule wpisując: „Rekrutacja Pracownik do sprzątania obiektu biurowego” do dnia 21 maja 2019 r.

Nie zapomnij wybrać jednej z niżej zamieszczonych klauzul:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego procesu rekrutacji prowadzonej przez Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania.
 
**Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb zarówno tej rekrutacji jak również jakiejkolwiek innej prowadzonej przez Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania.
 
Zawsze możesz wycofać tę zgodę. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE, informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania (adres:ul. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań) dostępny pod danymi kontaktowymi (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy oraz Twojej zgody, której nam udzielasz w związku z rekrutacją i komunikacją pomiędzy nami a Tobą, przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż do momentu cofnięcia udzielonej zgody. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem. Na podstawie Twoich danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi nam realizowanie ww. celu.

 


     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj