Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-

Specjalista ds. finansowo-księgowych


 

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ –
Instytut Logistyki i Magazynowania
poszukuje 

Specjalisty ds. finansowo-księgowychJeśli chcesz wykorzystać swoje doświadczenie oraz wykazać się inicjatywą, to idealnie trafiłeś. Zapraszamy do naszego zespołu, dla którego Twoje zdanie zawsze będzie się liczyć oraz w którym będziesz mieć możliwość awansu i rozwoju. 

Twój udział w naszym zespole będzie polegał m.in. na:
- Ewidencjonowaniu i rozliczaniu dokumentów księgowych, w szczególności z zakresu: sprzedaży, podróży służbowych, rozliczeń podatku VAT, rozliczeń międzyokresowych przychodów;
- Rozliczaniu kosztów produkcji (prac) w toku;
- Przygotowywaniu przelewów bankowych;
- Udziale w pracach związanych z raportowaniem miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych danych finansowych, w tym uzgodnienie kont księgowych, analiza danych i przygotowanie raportów;
- Weryfikacji i przygotowaniu dokumentów finansowo–księgowych do sporządzania raportów, sprawozdań, itp.;
- Współpracy z instytucjami zewnętrznymi, w tym audytorami, bankami, urzędami;
- Utrzymywaniu wysokiej jakości dokumentacji księgowej oraz proponowaniu rozwiązań mających na celu optymalizację procesów finansowo-księgowych;
- Bieżącej pracy na podstawie wewnętrznych regulacji i wytycznych oraz dyspozycji bezpośredniego przełożonego i Z-cy Dyrektora ds. Finansowych.

Czego od Ciebie oczekujemy?
- Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość);
- Przynajmniej 5-letniego doświadczenia zawodowego w zakresie księgowości oraz bardzo dobrej znajomości przepisów regulujących zasady prowadzenia rachunkowości w Polsce;
- Dobrej znajomość obsługi programów pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint;
- Zdolności szybkiego przyswajania wiedzy oraz analitycznego myślenia;
- Kreatywności;
- Umiejętności pracy w zespole i współpracy z innymi działami;
- Dokładności oraz efektywności;
- Dobrej organizacji pracy;
- Otwartości na zmiany i zaangażowania w usprawnienia procesów funkcjonujących w organizacji;
Gotowości do rozwoju w ramach organizacji i wsparcia bezpośredniego przełożonego w nadzorowaniu prowadzonej księgowości.Dodatkowym atutem będą:
- znajomość języka angielskiego;
- wiedza z zakresu rozliczeń dotacji;
- wiedza z zakresu rozliczania umów długoterminowych.

Możesz liczyć na:
- Umowę o pracę i elastyczne godziny pracy;
- Wynagrodzenie na poziomie rynkowym odpowiadające powierzonym obowiązkom;
- Docenianie Twojego szczególnego zaangażowania za pomocą motywatorów i benefitów;
- Ekspercką wiedzę przyszłego szefa i kolegów;
- Brak atmosfery „korpo”;
- Bardzo dobrą lokalizację miejsca pracy.APLIKUJ ->>

 

Pamiętaj o wybraniu jednej z niżej zamieszczonych klauzul:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego procesu rekrutacji prowadzonej przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania.

** Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb przyszłych rekrutacji, które będą prowadzone przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania.

Klauzula informacyjna:
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu i jego załącznikach jest Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania (adres ul. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) a dane przetwarzane będą na potrzeby procesu rekrutacji. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).
Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem. Na podstawie Twoich danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi nam realizowanie ww. celu. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy udostępniać np. pracownikom odpowiedzialnym za proces rekrutacji, osobom decydującym o zatrudnieniu, kadrze kierowniczej, dostawcom usług związanych z rekrutacją dostawcom usług informatycznych.     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj