Organizacja GS1 Polska
Sie Badawcza UKASIEWICZ
Instytut Logistyki i Magazynowania, Instytut Badawczy
Instytut Logistyki i Magazynowania

A+ A A-

Specjalista ds. Konsultingu Logistycznego


 

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ –
Instytut Logistyki i Magazynowania
poszukuje 

Specjalisty ds. Konsultingu LogistycznegoJeśli chcesz wykorzystać swoje doświadczenie, wykazać się kreatywnością, nauczyć się czegoś nowego, mieć swój własny udział w  prowadzeniu projektów doradczych oraz badawczych to idealnie trafiłeś. Zapraszamy do naszego zespołu, bo poszukujemy właśnie Ciebie

Twój udział w naszym zespole będzie polegał m.in. na:
- Uczestnictwie w projektach z obszaru optymalizacji zarządzania zapasami, optymalizacji łańcucha dostaw, optymalizacji rozwiązań transportowych, optymalizacji rozwiązań magazynowych, analiz liczbowych oraz analiz przestrzennych.
- Uczestnictwie w projektach badawczo – rozwojowych współfinansowanych przez organy Unii Europejskiej oraz instytucje krajowe.
- Odpowiedzialności za działania związane z obróbką danych, zaawansowaną analizą liczbową oraz analizą danych przestrzennych.
- Tworzeniu raportów oraz narzędzi analitycznych wykorzystywanych w projektach zleconych oraz innych wewnętrznych.  
- Udziale w pozyskiwaniu  projektów doradczych dla przedsiębiorstw oraz projektów badawczo-rozwojowych finansowanych ze źródeł krajowych oraz europejskich.
- Upowszechnianiu wyników prowadzonych prac badawczo-rozwojowych oraz projektowych w postaci artykułów i wystąpień na konferencjach naukowych i branżowych.
- Udziale w rozwoju i tworzeniu metodyk, produktów oraz rozwiązań z zakresu konsultingu logistycznego.
- Współpracy z innymi Komórkami Organizacyjnymi Instytutu w obszarze marketingu partnerskiego i budowania relacji biznesowych.
- Prowadzeniu działalności szkoleniowej i edukacyjnej z zakresu logistyki.
- Uczestnictwie w budowie planów rozwojowych działalności konsultingowej zmierzającej do wzbogacenia oferty produktowo-kompetencyjnej.

Czego od Ciebie oczekujemy?
- umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej,
- umiejętności analitycznego myślenia i przetwarzania danych,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- znajomości zagadnień z zakresu logistyki,
- bardzo dobrej znajomości MS Excel,
- mile widziana znajomość MS Access,
- umiejętności prowadzenia projektów konsultingowych,
- umiejętności pracy zespołowej i chęci pogłębiania wiedzy,
- umiejętności dążenia do osiągnięcia wyznaczonych celów,
- samodzielności w zdobywaniu potrzebnych informacji.

Możesz liczyć na:
- Rozwój w obszarze projektów doradczych i badawczych.
- Umowę o pracę (w tym 3 miesięczny okres próbny) i elastyczne godziny pracy.
- Rozwinięcie swoich kompetencji z zakresu prowadzenia projektów, pracy zespołowej i komunikacji.
- Ekspercką wiedzę przyszłego szefa i  kolegów.
- Docenianie Twojego szczególnego zaangażowania za pomocą motywatorów i benefitów.
- Najlepszą miejscówkę w mieście, co potwierdzisz, jak sprawdzisz naszą lokalizację.
- Brak atmosfery „korpo”.

 

APLIKUJ ->>

 

Pamiętaj o wybraniu jednej z niżej zamieszczonych klauzul:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego procesu rekrutacji prowadzonej przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania.

** Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb przyszłych rekrutacji, które będą prowadzone przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania.

Klauzula informacyjna:
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu i jego załącznikach jest Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania (adres ul. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) a dane przetwarzane będą na potrzeby procesu rekrutacji. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).
Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem. Na podstawie Twoich danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi nam realizowanie ww. celu. Przekazane przez Ciebie dane osobowe możemy udostępniać np. pracownikom odpowiedzialnym za proces rekrutacji, osobom decydującym o zatrudnieniu, kadrze kierowniczej, dostawcom usług związanych z rekrutacją dostawcom usług informatycznych.     

 

© Instytut Logistyki i Magazynowania | 2019

Login or Register

LOG IN

Register

User Registration
or Anuluj